https://www.hotelfarmavysoka.cz/festival-2023
top of page
Country Boots
Koncert Western Girls 8.4.23.jpeg

Srdečně zveme na letošní 1. společné hraní v ČR v plné sestavě dívčí country kapely:

Western Girls  v sobotu 8.4.

od 18:30 hod

 

v horním sále Hotelu Farma Vysoká v Chrastavě.  Kapela hraje zpívá a interaktivně zapojuje i své diváky a věrné fanoušky.  Jako hosty jsme si dnes pozvali mladičkou a talentovanou Emu Karpeles a kytaristu Michala Svobodu. Rezervace stolů či spíše sezení doporučujeme. Vstupné je dobrovolné. Těšíme se na vás s mnoha country a irskými písničkami, v horním sále restaurace Farma Vysoká.

Hlavní host Ema Karpeles

herečka a zpěvačka, studentka konzervatoře...hrála v mnoha dětských rolích ve filmech a českých seriálech či v reklamách. Objevila se také v dětských rolích v operách Národního divadla, Státní opery a Stavovského divadla. Účinkovala s Bolkem Polívkou na Letních Shakespearovských slavnostech v Praze a dalších produkcích. Vydala vlastní písničky, které opakovaně vyhrávaly Hitparádu rádia Junior Českého

rozhlasu.  Nyní hraje jednu z hlavních rolí v muzikálu Fun home v plzeňském divadle v režii Lumíra Olšovského.  Věnuje se dabingu, herectví i zpěvu a influencerství. Studuje prvním rokem obor činoherního herectví na konzervatoři v Praze.

bottom of page