https://www.hotelfarmavysoka.cz/festival-2023
top of page

Vítejte v našem privátním Wellness

sauna2.jpg

Rádi bychom Vám v dnešní uspěchané době dopřáli to, co nám velmi často chybí a to je právě odpočinek.  Navštivte naše nové wellness centrum, kde můžete vyzkoušet účinky finské sauny, nebo se nechat hýčkat masážními tryskami ve vířivé vaně až pro 6 osob. Příjemné prostředí odpočívárny v klidové zóně doladí Váš celkový absolutní relax. A to nejlepší, naše wellness je soukromé, tedy budete nikým a ničím nerušeni a můžete si dopřát vlastního soukromí a intimity.  Pro naše ubytované hosty je cena zvýhodněna, zde naleznete  

 

CENÍK WELLNESS PROCEDUR

Storno podmínky našich služeb (wellness, masáže, jezdectví a agroturistika)

  • Zrušení zdarma více než 48 hod.

  • 50 % z ceny při zrušení méně než 48 hod.

  • ​100 % z ceny při zrušení méně než 24 hod. před zahájením

7.-saunovani-1200x675.jpg
_MG_6677.jpg

Jestliže si chcete dopřát soukromí se svým partnerem, využijte možnost privátního wellness. Nezapomeňte si objednat vychlazené šampaňské nebo dobré víno, vyzkoušejte náš  wellness koš s občerstvením pro 2 osoby a třeba některou z nabízených masáží.

 

Pokud zvolíte privátní wellness pro svoji rodinu nebo pobyt s přáteli, pak se podívejte na nabídku wellness košů s občerstvením, které Vám pobyt ve SPA centru zpříjemní. Nabízíme Vám možnost zchladit se čerstvým točeným pivem ze soukromého párty pivního soudku.

masaz.png
20210412_214046.jpg
20210412_213508.jpg

Samozřejmostí je možnost osvěžujících nápojů a při příchodu džbánek naší pramenité vody s citronem.  K pocitu dokonalého pohodlí Vám za poplatek rádi zapůjčíme župan či jednorázové wellness papuče.  Již od dětství využíváme koupel ve vaně jako příležitost „smýt ze sebe své problémy“. Milujete relax ve vaně a přitom doma tuto možnost nemáte? Využijte tedy koupele v našem wellness centru.  Pobyt v teplé vodě je velmi uklidňující a má  blahodárný vliv na naše tělo i mysl. Teplá voda zmírňuje bolesti a zlepší Vám fyzické zdraví. Jaké typy koupelí Vám nabízíme:

 

SENNÁ KOUPEL – ponoříte se až po krk do směsi sena a vodní koupele. Seno má léčivou sílu a uvolňování éterických olejů z něj působí pozitivně na artrózu, ischias, revma a má pozitivní vliv na pokožku celého těla.

TYMIÁNOVÁ KOUPEL – povzbuzující koupel v extraktech z tymiánu a šalvěje z vysoce kvalitních éterických olejů. Působí blahodárně na imunitu i na pokožku.

JALOVCOVÁ KOUPEL – koupel v silných extraktech jalovce prokrví a prohřeje celé Vaše tělo. Po celodenní námaze nebo sportu krásně uvolní všechny namožené svaly a budete se cítit jako znovuzrození.

Zažijte absolutní relax při masáži s příjemnou speciální hudbou, kvalitními přírodními éterickými oleji a bylinnými krémy, které uvolní Vaše svaly i mysl.  

Masáže doporučujeme jako uvolnění po jízdě na koni, na kole, po sportovním výkonu. Nejúčinnější bude masáž bezprostředně po sauně, kdy jsou vaše svaly uvolněné a tělo krásně zahřáté.

Maséři

Kristýna Schmidová   -  tel. 773 686 813

Luboš Lachman  -  tel. 777 240 289

Jana Hozáková  -  tel. 606 959 802

bottom of page