https://www.hotelfarmavysoka.cz/festival-2023
top of page

so 08. 4.

|

Chrastava

WESTERN GIRLS KONCERT

Srdečně zveme na koncert country kapely Western Girls. Hosté budou Michal Svoboda (kytarista) a Ema Karpeles - herečka a muzikálová zpěvačka pražské divadelní konzervatoře.

WESTERN GIRLS KONCERT
WESTERN GIRLS KONCERT

Čas a místo

08. 4. 2023 18:30

Chrastava, Vysoká 9, 463 31 Chrastava, Česko

O události

v horním sále Hotelu Farma Vysoká v Chrastavě.  Kapela hraje zpívá a interaktivně zapojuje i své diváky a věrné fanoušky.  Jako hosty jsme si dnes pozvali mladičkou a talentovanou Emu Karpeles a kytaristu Michala Svobodu. Rezervace stolů či spíše sezení doporučujeme. Vstupné je dobrovolné. Těšíme se na vás s mnoha country a irskými písničkami, v horním sále restaurace Farma Vysoká.

Hlavní host:

Ema Karpeles

herečka a zpěvačka, studentka konzervatoře...hrála v mnoha dětských rolích ve filmech a českých seriálech či v reklamách. Objevila se také v dětských rolích v operách Národního divadla, Státní opery a Stavovského divadla. Účinkovala s Bolkem Polívkou na Letních Shakespearovských slavnostech v Praze a dalších produkcích. Vydala vlastní písničky, které opakovaně vyhrávaly Hitparádu rádia Junior Českého

rozhlasu.  Nyní hraje jednu z hlavních rolí v muzikálu Fun home v plzeňském divadle v režii Lumíra Olšovského.  Věnuje se dabingu, herectví i zpěvu a influencerství. Studuje prvním rokem obor činoherního herectví na konzervatoři v Praze.

Sdílet událost

bottom of page