×
REZERVACE ÚVOD CENÍK Wellness procedury Jezdectví a agroturistika Slevové balíčky Ustájení Salon STÁJE Agroturistika Jezdecká škola SVATBY KONTAKTY Kontaktní formulář Google mapa Recenze COUNTRY FESTIVAL Country Festival 2022 HOTEL GALERIE RESTAURACE KALENDÁŘ AKCÍ DĚTSKÉ TÁBORY O NÁS
Česky English Deutch
sedlo opratka
☰ MENU

Jezdecká škola organizovaná Jezdeckou společností Vysoká nabízí:

 

Jezdecká škola na Farmě Vysoká Koňské tábory na Farmě Vysoká Parkur na Farmě Vysoká

Jezdecký Klub Lordi

Farma Vysoká je také domovem JK Lordi a velice úspěšně reprezentuje naše stáje ve voltiži.

Voltiž je nejčastěji popisována jako gymnastika a tanec na koni. A stejně jako tyto disciplíny je považována spíše za umění než soutěživý sport. Je to jedna z jezdeckých disciplín uznávaných Mezinárodní jezdeckou federací.

Voltiž se skládá z lonžéra, koně a cvičence. Voltižní ježdění je soutěžní disciplína, která umožňuje voltižérům v harmonii s koněm projevit vlastní osobnost prostřednictvím gymnastických a uměleckých prvků. Ve voltiži je možné soutěžit v kategorii jednotlivců, párů či skupin. Pro nejmladší voltižáky je tady skupina D, která je pro děti do 10ti let. Děti cvičí v kroku a to povinnou sestavu, která je pro všechny stejná.

Ceník jezdectví a agroturistiky (cena jízdy na koni)

Kontakty

Rezervace jezdecké školy

Historii našich sportovních i ostatních aktivit včetně fotogalerií naleznete v albech na našich facebookových stránkách nebo přímo v naší fotogalerii.

Hotel Farma Vysoká v Chrastavě hodnocení