×
ÚVOD CENÍK Pokoje Wellness procedury Jezdectví a agroturistika Slevové balíčky Ustájení Salon HOTEL RESTAURACE WELLNESS STÁJE Agroturistika Jezdecká škola Koně naší jezdecké školy Ustájení koně Hubertova jízda REZERVACE Rezervace hotelu a restaurace Rezervace firemních akcí a svateb Rezervace jezdectví KONTAKTY Kontaktní formulář Google mapa Recenze COUNTRY FESTIVAL Country Festival 2021 Country Festival 2019 Country Festival 2018 Country festival 2017 Country festival 2016 Country festival 2015 Country festival 2014 Country festival 2013 Country festival 2012 GALERIE KALENDÁŘ AKCÍ SLEVOVÉ BALÍČKY SVATBY DĚTSKÉ TÁBORY Tábory 2021 O NÁS ESHOP
Česky English Deutch
sedlo opratka
☰ MENU

Jezdecká škola organizovaná Jezdeckou společností Vysoká nabízí:

 

Jezdecká škola na Farmě Vysoká Koňské tábory na Farmě Vysoká Parkur na Farmě Vysoká

Jezdecký Klub Lordi

Farma Vysoká je také domovem JK Lordi a velice úspěšně reprezentuje naše stáje ve voltiži.

Voltiž je nejčastěji popisována jako gymnastika a tanec na koni. A stejně jako tyto disciplíny je považována spíše za umění než soutěživý sport. Je to jedna z jezdeckých disciplín uznávaných Mezinárodní jezdeckou federací.

Voltiž se skládá z lonžéra, koně a cvičence. Voltižní ježdění je soutěžní disciplína, která umožňuje voltižérům v harmonii s koněm projevit vlastní osobnost prostřednictvím gymnastických a uměleckých prvků. Ve voltiži je možné soutěžit v kategorii jednotlivců, párů či skupin. Pro nejmladší voltižáky je tady skupina D, která je pro děti do 10ti let. Děti cvičí v kroku a to povinnou sestavu, která je pro všechny stejná.

Ceník jezdectví a agroturistiky (cena jízdy na koni)

Kontakty

Rezervace jezdecké školy

Historii našich sportovních i ostatních aktivit včetně fotogalerií naleznete v albech na našich facebookových stránkách nebo přímo v naší fotogalerii.

Hotel Farma Vysoká v Chrastavě hodnocení