Česky English Deutch
sedlo opratka

Služby

Ubytování v hotelu a restaurace

Provozujeme ubytování na farmě s kapacitou 40 osob a dvoupatrovou restauraci se dvěma bary.

Restaurace Farmy Vysoká, pohled zvenkuHotel Farma Vysoká z ptačího pohledu

Jezdectví a Agroturistika 

Hotel farma Vysoká nabízí individuální vyjížďky na koních do volné přírody, agroturistiku, jezdeckou školu pro dospělé i děti a možnost ustájení koní.

Zdarma pro hosty 

Wi-fi, 2 letní terasy, dětský koutek a internetový koutek.

Pořádání společenských akcí 

Pro firemní večírky, oslavy narozenin či třídní srazy máme k dispozici prostory horní restaurace pro uzavřenou společnost o kapacitě 65 lidí s kompletní obsluhou, pestrým jídelníčkem, prostorem pro kapelu, barem a kuřáckým salónkem.

Svatby a svatební hostiny

Uspořádáme pro Vás kompletní svatební den v krásném  prostředí mezi koňmi. Samotný svatební obřad může proběhnout přímo na pastvinách, v našem salonku nebo po domluvě v kostele Sv. Vavřince v Chrastavě nedaleko farmy. Svatební hosty ubytujeme v hotelu a novomanželům připravíme svatební apartmán. Celková možná kapacita pro ubytování svatebních hostů je cca 40 osob. Detailní nabídka pořádání svateb a svatebních hostin.

Pořádání svateb a svatebních hostin na farmě Vysoká Svatby na farmě Vysoká Svatební srdce, dekorace na svatební hostině

Salonek s kapacitou až 75 osob

Nabízíme netradiční a atraktivní konferenční prostory pro firemní akce, kurzy, soustředění nebo školení v salonku s variabilní kapacitou (restaurační stolové uspořádání 75 osob, divadelní uspořádání 25 osob, tabule do T 40 osob). Salonek se nachází v 1. patře budovy. Disponuje terasou, kamenným krbem, rautovým stolem, barem, wi-fi free a samostatnou toaletou. Jsme přesvědčeni, že díky netypickému, vzdušnému prostoru se stanou i ta méně zábavná školení více efektivními. 

Půjčovna kol

Na farmě Vysoká je k dispozici 5 kol pro dospělé a 2 dětská kola.

Masáže

Zanechte za sebou stres a strasti všedního dne a nechte se dokonale uvolnit a načerpat novou energii přímo ve vašem pokoji. Nabízíme výběr masáží od zdravotních (sportovní masáž, lymfatická masáž) až po relaxační masáže (čokoládové masáže, medové masáže, masáže vonnými oleji). K dispozici je Vám masérka paní Vítová. 

Fotogalerie Farmy Vysoká
Kontakty